W DNIU 24.12.2018 r. WIGILIA BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA

W DNIU 31.12.2018 r. SYLWESTER BIBLIOTEKA ZAPRASZA OD GODZINY 8.00 - 16.00

FERIE W BIBLIOTECE - 2015

Utworzono: wtorek, 03 luty 2015

W styczniu br. Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Niemodlinie już po raz kolejny włączyła się w organizowanie zajęć dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Ferie w bibliotece”. Podczas tegorocznych ferii zimowych najmłodsi codziennie brali udział w spotkaniach z książką – głośnym czytaniu utworu Wybrzeże Szkieletów Agnieszki Stelmaszyk.

Z przyjemnością brali udział w licznych zajęciach plastycznych i manualnych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach z muzyką, grach indywidualnych i zespołowych, kalamburach. Ponadto w czasie trwania ferii korzystały ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu.

Celem spotkań w Bibliotece było zapoznanie dzieci z literaturą, kształtowanie nawyku czytania a poprzez to rozwijanie umiejętności językowych, samodzielnego myślenia oraz wyobraźni. Zajęcia pozwoliły najmłodszym spędzającym ferie w domu, na przeżycie przygody i ciekawe spędzenie czasu wolnego.