Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Niemodlinie

 Logo szkoły

49-100 Niemodlin

ul. Boh. Powstań Śl. 34A

tel. 774606386

Wyszukiwarka

IBUK libra

Logo IBUK Libra

Szanowni Państwo,

Wejście do dostępnych książek na stronie: www.libra.ibuk.pl

UWAGA: - bardzo ważne! – w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).

Nowością jest konieczność jednorazowego założenia osobistego konta myIbuk, umożliwiającego danemu użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem. Po założeniu konta czytelnik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. konto myIbuk - wymagana przeglądarka: Google Chrome lub Mozilla Firefox. konto myIbuk - zaznacz tekst, wprowadź zakładki, notatki; stwórz wirtualna półkę z książkami, generuj bibliografię, korzystaj ze słownika i encyklopedii.

1) Dostęp do publikacji z sieci bibliotecznej na stronie www.libra.ibuk.pl. Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Przy wykupionych pozycjach pojawia się ikonka książki („czytaj”). Po jej naciśnięciu treść otwiera się w nowym czytniku, dającym wiele możliwości pracy z tekstem. Kliknij POMOC i zobacz Jak korzystać z IBUK LIBRA (dwa krótkie filmy, prawy górny róg na stronie libra.ibuk.pl).

2) Dostęp do publikacji spoza sieci bibliotecznej na stronie www.libra.ibuk.pl Czytelnicy mogą otrzymać kody aktywacyjne (Piny) do zdalnego logowania i korzystać z oferty z komputerów domowych.