W DNIU 24.12.2018 r. WIGILIA BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA

W DNIU 31.12.2018 r. SYLWESTER BIBLIOTEKA ZAPRASZA OD GODZINY 8.00 - 16.00

„NOC Z ANDERSENEM”

Utworzono: czwartek, 19 kwiecień 2018

W dniach 13-14 kwietnia 2018r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemodlinie odbyła się impreza czytelnicza „Noc z Andersenem”. W tym roku w zabawie uczestniczyli uczniowie klasy III z Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Grabinie wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Chorąży.

W trakcie spotkania na dzieci czekało wiele atrakcji. Najmłodsi uczestniczyli w konkursach związanych z twórczością Hansa Christiana Andersena, sprawdzających znajomość jego baśni, różnorodnych zabawach ruchowych oraz tańcach przy skocznej i rytmicznej muzyce. Późnym wieczorem z zainteresowaniem obejrzały film animowany „Vaiana: Skarb oceanu”.

Nocna „podróż w świat baśni Andersena” po raz kolejny wspaniale się powiodła i dostarczyła najmłodszym wielu emocjonujących wrażeń.

Młodym uczestnikom zabawy dziękujemy za wspólną zabawę i mile spędzony czas, a pani Katarzynie Chorąży za pomoc i zaangażowanie.