Biblioteka Nieczynna

Utworzono: środa, 25 marzec 2020

Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Niemodlinie oraz wszystkie jej filie od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania będą nieczynne.

Terminy zwrotów wypożyczeń nieprzeterminowanych zostaną przesunięte. W przypadku zbiorów już przetrzymanych prosimy o kontakt telefoniczny z biblioteką na numer 77 46 06 386 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Za niedogodności przepraszamy, o każdej kolejnej zmianie będziemy informować na naszej stronie internetowej i na portalach społecznościowych.

Zachęcamy jednocześnie do korzystania z bazy e-książek IBUK. Kody dostępu będą przesyłane po podaniu drogą elektroniczną imienia i nazwiska na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub ewentualnie po kontakcie telefonicznym na numer 77 46 06 386 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.