„Czas pokaże”

Utworzono: poniedziałek, 06 czerwiec 2016

            Przy okazji ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek 2016, w którą po raz kolejny nasza biblioteka się włączyła, spotkały się klubowiczki DKK w Niemodlinie.

            Tym razem tematem spotkania była książka A. Ficner-Ogonowskiej „Czas pokaże”. W powieści poznajemy Julkę, która wiedzie poukładane, spokojne i przewidywalne życie, wraz z wiecznie narzekającą mamą (bibliotekarką :) )  oraz ciotkami w tle. Poznajemy także jej najlepszą przyjaciółkę Nelę. Jest to historia jaka może zdarzyć się każdemu. W życiu, w którym z pozoru brakuje miejsca na niespodzianki, może zdarzyć się wszystko. Julka niespodziewanie spotyka najważniejszego człowieka w swoim życiu. Jest przekonana, że to właśnie z nim chce spędzić całe życie. Pomimo wielu rozterek i przeszkód jakie los stawia na jej drodze znajduje w sobie dość siły i odwagi by zawalczyć o miłość.

            Jak zauważyły uczestniczki spotkania DKK, czytając książkę „Czas pokaże” odniosły wrażenie, iż była zbyt „przegadana”. Zdania były podzielone, nie zachwyciła wszystkich naszych uczestniczek, chociaż opowiada o miłości –  tym co w życiu najważniejsze.