BIBLIOTEKA W LIPCU ORAZ SIERPNIU
CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8.00 - 16.00
W SOBOTY NIECZYNNA
FILIE BIBLIOTECZNE W CZASIE WAKACJI NIECZYNNE

Wieści z Biblioteki - „Wielkanocne czytanie"

Utworzono: wtorek, 09 lipiec 2013

Biblioteka w Niemodlinie propagując czytanie wśród swoich najmłodszych czytelników po raz kolejny przyłączyła się do głośnego czytania w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom".

W marcu z okazji Świąt Wielkanocnych wraz z uczennicami ze SP Nr 2 odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola „Bajka" w Niemodlinie. Uczennice klas szóstych czytały najmłodszym opowiadania i wierszyki o tematyce wielkanocnej: Zajączek wielkanocny, Okruszek poznaje wielkanocne zwyczaje, O wiośnie, kurczętach i wielkanocnych świętach, Wierszopisanki. Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty i chętnie wysłuchały prezentowanych utworów. Świetnie orientowały się w świątecznych zwyczajach i z niecierpliwością oczekiwały na wielkanocnego zajączka.