Ferie 2014

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Niemodlinie podczas tegorocznych ferii zimowych zorganizowała dla dzieci szereg ciekawych spotkań.

Zajęcia tradycyjnie rozpoczynały się od wspólnego głośnego czytania utworu pt.: Podniebna przygoda z serii Magiczny piesek autorki Sue Bentley.

Dzieci uczestniczące w zajęciach, znajdowały także ogromną przyjemność w wykonywaniu prac plastycznych min.: dumne pawie, sporty zimowe, ryczące lwy, królewskie korony, gąsieniczka.

Najmłodsi chętnie brali również udział we wspólnych zabawach: baśniolandia, czekoladowa baba, słodki wąż, kostkowa loteria, szczęście w pudełkach, fasolowy król. Powodzeniem cieszyły się także zabawy z muzyką i dźwiękiem: karaoke, limbo i muzyczne krzesła. Niezwykle popularna okazała się gra w Bingo, która dostarczyła uczestnikom wiele pozytywnych emocji.

W trakcie „Ferii w bibliotece” odbyły się także twórcze zajęcia z decoupage'u. Przeprowadziła je pani Krystyna Frankowska-Cepa, zapoznając przybyłych ze sztuką dekorowania powierzchni za pomocą papierowych serwetek. Pod bacznym jej okiem najmłodsi wykonali przepiękne prace, wykazując się dużą pomysłowością i wyobraźnią.

W harmonogramie zajęć znalazł się również czas przeznaczony na gry internetowe.

Zajęcia w bibliotece cieszyły się zainteresowaniem, a dzieci mogły spędzić wolny czas w miłym towarzystwie rówieśników, rozwijając przy tym swoje zdolności.

Zapraszamy do naszej galerii na fotograficzną relację z tegorocznych ferii