„Raz, dwa, trzy! Gramy w bibliotece!”

Wakacje to czas zabawy, relaksu i wspólnie spędzonego czasu w miłej atmosferze. Właśnie tak przebiegły tegoroczne wakacyjne spotkania w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemodlinie. Dzieci spędzały czas na: „podróżach z książką”, rozgrywkach gier planszowych, projektowaniu i rozgrywaniu własnych gier, zajęciach plastycznych, licznych zabawach i grach ruchowych oraz warsztatach decoupag'u poprowadzonych przez panią Marzenę Bizan, należącą do grupy rękodzieła DECO-ART.

Dziękuję uczestnikom spotkań za dobrą zabawę i dużo pozytywnej energii, zapraszam za rok.:)

Prowadząca zajęcia

Dorota Olszewska

Wakacyjne zajęcia w MGBP zostały współfinansowane ze środków otrzymanych od Burmistrza Niemodlina w ramach realizacji gminnych programów profilaktycznych.