Decoupage – moje prace, moja radość…

decoupage11

Wystawę artystyczną prac decoupage KRYSTYNY FRANKOWSKIEJ-CEPA można oglądać w czytelni Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemodlinie.

Decoupage to technika zdobnicza znana od dawna. W ten sposób można ozdobić zarówno duży mebel, jak i małe tekturowe pudełko. Technika ta polega na efektywnym zdobieniu przedmiotów poprzez wydzieranie lub wycinanie elementów papierowych i naklejanie ich na wybraną powierzchnię. Dzięki wielorakości stosowanych technik możliwości tej fascynującej sztuki zdobniczej są praktycznie nieograniczone, oferując każdemu, kto chciałby jej zakosztować nieskończenie wiele godzin kreatywnej pracy i radości twórczej.

Pani Krystyna od kilku lat ozdabia przedmioty techniką decoupage, tworząc oryginalne kolekcje. Wszystkie jej prace mają niepowtarzalny charakter.  Odkrywając możliwości sztuki decoupage rozwija swój talent i pasję tworzenia. Swoimi umiejętnościami chętnie dzieli się z osobami zainteresowanymi tą techniką, prowadząc warsztaty w naszej Bibliotece.

Prace Pani Krystyny można oglądać do końca stycznia 2014 roku.

Serdeczne zapraszamy