CZEKOLADA ;-)...

Grupa „Kasztanki” z Publicznego Przedszkola im. M. Kownackiej w Graczach wraz z opiekunami w dniu 13 czerwca odwiedziły Bibliotekę w Graczach.

Przedszkolaki zapoznały się z nowym dla nich miejscem, szczególnie kącikiem dziecięcym ,gdzie z chęcią oglądały kolorowe, ilustrowane książeczki.

Głównym celem wizyty było zapoznanie dzieci z literaturą opowiadającą o czekoladzie. Dzieci z uwagą wysłuchały wierszy ”Czekolada”, ”Smak czekolady”, ”Zapach czekolady”, dowiedziały się , że czekolada zawiera witaminy, ale też szkodzi jedzona w dużych ilościach oraz, że słodycz ta również obchodzi swoje święto - Dzień Czekolady.

Na zakończenie nie obyło się również bez słodkiej, czekoladowej niespodzianki:-) a przedszkolaki podarowały P. Bibliotekarce własnoręcznie, pięknie przygotowaną książeczkę o bibliotece.