„Kundel bury” spotkanie z przedszkolakami :)

W ramach projektu edukacyjnego „Kundel bury”, realizowanego przez Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Graczach, we wtorek 6 czerwca odbyło się spotkanie z dziećmi przedszkolnymi, na którym najmłodsi zapoznali się z literaturą na temat „Psy w bajkach i wierszach”.

Mali milusińscy z wielką uwagą wysłuchali wierszy Jana Brzechwy „Psie smutki” , „Jak rozmawiać trzeba z psem” oraz opowiadań „Prawdziwy przyjaciel”, „Piesek w zagrodzie”,co było doskonałym wstępem do rozmowy o własnych pupilach.

Na spotkaniu rozmawialiśmy również o zawodzie bibliotekarza, pracy w bibliotece oraz o tym dlaczego warto czytać książki.

Na uczestników czekały też drobne upominki – słodycze oraz książeczki , których bohaterem był Piesek Hau Hau.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i czekamy na następne spotkania :)