W DNIU 24.12.2018 r. WIGILIA BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA

W DNIU 31.12.2018 r. SYLWESTER BIBLIOTEKA ZAPRASZA OD GODZINY 8.00 - 16.00

„70 lat Biblioteki w Niemodlinie”

Z okazji obchodów 70 – lecia istnienia Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemodlinie  22 listopada br. w Oddziale dla dzieci odbyło się spotkanie czytelnicze, w którym uczestniczyli uczniowie klasy III  ze Szkoły Podstawowej Nr 2.

Obejrzana przezuczniów prezentacja multimedialna pt.: „70 lat Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemodlinie” miała przybliżyć obraz placówki oraz zmiany jakie zaszły w bibliotece na przestrzeni minionych lat.

W trakcie spotkania młodym czytelnikom zostały zaprezentowane najciekawsze książki z  księgozbioru, a udział w „bibliotecznych zabawach z książką”:  rozwiązywanie krzyżówek,  czy to prawda czy też nie?,  czytelnikowe poszukiwania, korona czytelnika sprawił wiele radości.

Spotkanie miało na celu zapoznanie z historią biblioteki oraz zachęcenie do korzystania z jej zbiorów przez najmłodszych czytelników.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki!