BIBLIOTEKA W LIPCU ORAZ SIERPNIU
W SOBOTY NIECZYNNA
FILIE BIBLIOTECZNE W CZASIE WAKACJI NIECZYNNE

Spotkanie autorskie z Panią Magdaleną Kordel

Spotkanie autorskie z Panią Magdaleną Kordel, autorką cieszącego się bardzo dużą popularnością cyklu książek Uroczysko oraz Malownicze już za nami. W piątek 3 czerwca 2016 r autorka była gościem niemodlińskiego Dyskusyjnego Klubu Książki.

W przesympatycznej atmosferze rozmawialiśmy o książkach lubianych i czytanych, a także o pisaniu. W tym momencie głównie słuchaliśmy, gdyż o pisaniu właśnie najwięcej do powiedzenia miał nasz gość pani Magdalena. Padło wiele słów o szczęściu i spełnianiu marzeń, oraz o miłości, która nadaje życiu sens. Było również o małomiasteczkowej społeczności, takiej jaką znamy z książek Pani Magdy a także o tej jaką znamy z własnego doświadczenia. O ludziach, których spotykamy na swojej drodze i o wydarzeniach w których uczestniczymy sami i w jakie wplątani są bohaterowie książek z sudeckiego cyklu.

Za sprawą naszej autorki, po raz kolejny odwiedziliśmy mieszkańców Malowniczego, a także usłyszeliśmy o kolejnej książce z cyklu, zatytułowanej „Nadzieje i marzenia”, dostępnej w księgarniach, a którą uczestniczki spotkania miały okazję zakupić i otrzymać autograf z dedykacją.