W DNIU 24.12.2018 r. WIGILIA BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA

W DNIU 31.12.2018 r. SYLWESTER BIBLIOTEKA ZAPRASZA OD GODZINY 8.00 - 16.00

"Czytam w podróży" 2016

Szanowna Państwo,

Fundacja im. Zbigniewa Herberta zorganizowała po raz kolejny ogólnopolską akcję „Czytam w podróży”, której celem jest upowszechnienie spuścizny twórczej Zbigniewa Herberta i zachęcenie społeczeństwa do czytania - na przykład podczas podróży. „Czytam w podróży” - przedsięwzięcie promujące czytelnictwo - to element ogólnopolskiej kampanii społecznej „Pan Cogito”.  W tym roku akcja odbyła się 6 kwietnia. Podobnie jak w ubiegłym roku realizowana była w różnych środkach transportu i miejscach publicznych. Czytającym książki i wszystkim zainteresowanym kampanią wręczano zakładki z fragmentem wybranego utworu Zbigniewa Herberta, który mamy nadzieję, zainspiruje do zainteresowania twórczością Poety i poezją w ogóle.